foto-sajt-opstine-topola-foto-sajt-opstine-topola-

Топола – На првенству Србије одржаном у недељу у Лајковцу, под покровитељством Српске карате уније, каратисти “Карађорђа” из Тополе постигли су запажене резултате, објављено је на сајту општине Топола.

У конкуренцији 25 клубова тополски каратисти су у генералном пласману заузели треће место. Прва је била екипа из Пожаревца, а друга из Новог Пазара. Иза “Карађорђа” остали су јаки клубови из Шабца, Београда, Смедерева…
Најбољи појединац Карате клуба “Карађорђе” био је Милош Новаковић који је освојио четири медаље у појединачним и екипним наступима, а веома висок ниво форме показала је и најбоља спортисткиња Тополе за прошлу годину, Николија Софронијевић. Из управе клуба, с обзиром на резултате, очекују и позиве за репрезентацију Србије која од 22. до 24. јуна гостује у Румунији на WKC првенству Европе.