Крагујевац – Припадници Министарства унутрашњих послова у Крагујевцу ухапсили су Л. Т. (1996) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио два разбојништва, разбојништво у покушају и тешку крађу, каже се у саопштењу МУП.
Сумња се да је он, крајем марта и почетком априла ове године, маскиран ушао у једну апотеку и продавницу у Крагујевцу и, уз претњу ножем, од радница узео новац од пазара, као и да је покушао да одузме новац од раднице једног маркета у Крагујевцу.
Такође, сумња се да је 2. априла ове године провалио у једну рибарницу на подручју Крагујевца и украо мању суму новца.
Полиција је пронашла нож којим је, како се сумња, претио радницама.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен Основном јавном тужилаштву у Крагујевцу.
Судија за претходни поступак одредио му је притвор до 30 дана.
ТопПрес